CTMTC - Comprehensive Solution for Filament Production Line

CTMTC - FDY Üretim Hattı İçin Kapsamlı Çözüm
Güvenilir Filaman Makineleri Sağlayıcısı

İyi kalite ve düşük maliyetle piyasaya hakim olmanızı sağlayacak birinci sınıf FDY Hattını üretir

CTMTC FDY Makinesi

PET/PBT/PA6F Tabanlı FDY/Ana İplik/Bi-Ko Filaman İpliği Üretmek İçin Çözüm
 • Giyim

  Giyim

  • Örgü kumaş
  • Dokuma kumaş
  • Dikiş ipliği
 • Ev Tekstili

  Ev Tekstili

  • Havlu
  • Halı
  • Duvar kilimi
 • Endüstri/Teknoloji

  Endüstri/Teknoloji

  • Endüstriyel iplik
  • Kordon ipliği

CTMTC
FDY Üretmek İçin Olgun Çözümlere Sahiptir

Güvenilir Tedarikçiniz olarak, CTMTC Yüksek Kaliteli Makineler ve Profesyonel İşleme Teknolojisi Sunarak Üst Düzey FDY Üretmektedir
pro_main_img

FDY Hattı

 

FDY ipliği üretim prensibi çok basittir: pompalar, polimer erimesini mikro ince memeciklerden geçirerek, filamanları ipliklere sarar.Kulağa çok basit geliyor olsa bile yüksek hassasiyetli ve aynı zamanda son derece stabil teknolojiyi ustaca kullanmak oldukça zordur, CTMTC bu konuda uzmandır.

ÜRETİM GEÇMİŞİ

35 yılı aşkın süre

ÇALIŞAN HAT

2000'i Aşkın Pos

DÜNYA PİYASASI

10’dan fazla ülkeye tedarik

Bir bakışta en önemli veriler

 

FDY

Hammaddeler

PET,PBT,PA6,PP

D aralığı

30-500

F aralığı

24-288

Ends

6-20

İşlem Hızı(m/dk)

4200-4500

Memecik

φ50-φ120

Sulandırma

Çapraz sulandırma / EVO

BH Uzunluğu (mm)

Maks: 1680

Sarıcı

Kam tipi / Bi-rotor tipi

Son Uygulama

Örme Kumaş, Dokuma Kumaş, Ev Tekstili, Dikiş ipliği, Endüstriyel iplik

Ne Alacaksınız?

Yüksek Düzeyde FDY Üretim Çözümü

Yüksek performanslı bir iplik üretim sistemi sunuyoruz. Bu sistem, üst düzey markalar tarafından üretilen ekstruderler, dayanıklı filaman paketleri, özenle tasarlanmış iplik makaraları, özel tasarlanmış vidalar, eritme bölgesi ve rahatlatıcı soğutma üniteleri gibi temel bileşenleri içerir. Bu çözüm, yüksek kalitede FDY ipliklerin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

CTMTC'nin çekme başlığı, üretim hattının merkezi parçası olup birinci sınıf kalite sunar. Bu başlık, FDY'nin düzgünlüğünü, iplik gerilimini ve %CV değerlerini etkili bir şekilde iyileştirir.

Hatasız iplik makaraları paketleme yapısı, dokuma gibi sonraki işlemlerin kalitesini ve performansının tutarlılığını sağlar.

 

 

Olağanüstü & Yüksek Kaliteli FDY Filaman Görünümü

Yüksek kaliteli standart veya özel ipliklerin üretimi için geliştirdiğimiz sistem, temel uzmanlık alanımızdır.Polyester, poliamid 6, mikrofiber veya yüksek denye süper mikrofiber ile çalışıyor olsanız da, CTMTC FDY teknolojisi yüksek kaliteli standart ipliklerde başarınıza bir ivme kazandıracaktır.

CTMTC FDY ürün serisi, en yüksek kaliteli bileşenler ve parçalar ile oluşturulmuştur.Eğer bir ekstrüder, eğirme pompası, eğirme kirişi, eğirme paketi, hızlandırma sistemi ve sarma makinesi gibi profesyonel ekipmana sahipseniz, harika iplikler üretebilirsiniz.Bobin paketi, işleme hattının daha ilerisinde işlem yapmak için yararlı olan düz, şeffaf bir dairedir.

FDY Filaman İplikte Yeterli Kapasite

CTMTC, Çin'de POY/FDY Eğirme Makineleri'nin önde gelen üreticisidir. En üst düzeyde iplik kalitesi ve enerji tasarrufu sağlamak için CTMTC, Meiden, FAG, SMC, AB, Siemens ve Dent gibi dünya çapında ünlü işletmelerle kritik parçalar konusunda işbirliği yapmaktadır.

csz

Uygun Maliyetli Yatırım, Üretim & Bakım

CTMTC FDY hattının uygulanmasıyla, makineye yapacağınız ilk yatırım size çok para kazandıracak, nakit akışınız daha sağlıklı olacak ve büyüme kapasitesi, araştırma ve geliştirme yapma, şirketinizi genişletme gibi diğer alanlara yatırım yapmak için daha fazla finansman mümkün olacaktır.Rekabet avantajınızı korumanız için; CTMTC optimize edilmiş üretim prosedürlerini, verimlilik sistemlerini, sürdürülebilir teknolojileri benimser.Otomasyon süreci ve dijital sistemler sayesinde, makine daha az manuel iş gerektirir ve finansal yatırım gereksinimini azaltır. Teknik destek için bir tek tek hizmet teknisyeni ve servis yöneticisi mevcuttur ve yedek parça hizmeti uzun vadeli olarak garanti edilir. FDY sistemi uzun bir süre bakım gerektirir ve CTMTC en düşük bakım maliyetine sahip sistemleri sağlayabilir.

image22

Güçlü Tasarım & Teknik Destek

Açıkça görüldüğü gibi, ihtiyacınız olan sadece bir makine değil, bir dizi çözümdür.

Yıllar boyunca, sizin sürekli başarınıza katkı sağlayacak anlamlı çözümler sunmaya adanmıştık.Piyasadaki başarımız, yüksek kaliteli makineler ve bilgili profesyonellerden oluşan temelimize dayanır.Ve işinizin tamamı boyunca sürekli olarak yanınızda olabiliriz.POY/FDY endüstri sektöründe yeniyseniz, güvenilir bir fizibilite araştırma raporu, profesyonel tasarım, yüksek kaliteli makine ve devreye alma, personel eğitimi ve süreç desteği alırsınız.Ve sonunda kendi mükemmel kalitede üretim yapabilen FDY iplik hattınızı ve kendi yetenekli teknisyenlerinizi elde edeceksiniz; Genişleme döneminizde en son teknik desteği, pazar bilgisini alacaksınız ve karar vereceksiniz; Hangi polimer kombinasyonlarını PET, PBT, PA6 veya Bi-co kullanırsanız kullanın, standart, yüksek-denye veya mikro-iplikler, polyester veya poliamid üretmek isterseniz, FDY, biz her zaman yanınızda olacağız. Uzun süreli başarınıza yardımcı olmak için süreç çözümlerimiz sizinle olacak.

image18

Video

Your CTMTC expert
Do you have any questions?

I am glad to be there for you
Cemil ALPASLAN
CTMTC
Phone No.: 90531828775
Email: cemil@axessmachine.com

Click here for personal advice
Cemil ALPASLAN

Leave Your Message:

Write your message here and send it to us.